Karrier

Legyen Ön is a kollégánk!
Új munkatársat keresünk!

Jelentésszolgálati munkatárs

munkakörbe

FŐBB FELADATOK:

  • felügyeleti jelentések összeállítása
  • controlling riportok készítése
  • vezetői beszámolók készítése
  • folyamatos együttműködés, egyeztetés a szakterületekkel

BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELE:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági egyetem vagy gazdasági főiskola) / VAGY többéves mérlegképes könyvelői tapasztalat
  • magas alkalmazói szintű számítástechnikai ismeretek

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • pénzintézeti gyakorlat
  • adatszolgáltatási, jelentésszolgálati ismeretek
  • adatbázis-kezelői ismeret
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • angol nyelv ismerete

SZEMÉLYISÉGRE VONATKOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • megbízhatóság, felelősségtudat
  • elemzőkészség, lényeglátás, kreativitás
  • dokumentálási képesség;
  • terhelhetőség
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt;
  • strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet;
  • problémamegoldó, megoldás-orientált hozzáállás;

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • munkavégzés helye: M0-ás körgyűrű közelében, Gyömrőn

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • minimum 2 év tapasztalat

A részletes szakmai önéletrajzot, bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk:

hrber@patriatakarek.hu

Termék összehasonlítás

Lábléc - közérdekű információk